Black Friday pasiūlymas

Išskirtinai – JUODOJO penktadienio proga skelbiame specialius pasiūlymus ir nuolaidas! Šiuo metu RODONTA odontologijos klinikoje galite pasinaudoti šiais pasiūlymais:

 50% NUOLAIDA profesionalios burnos higienos procedūrai

  • Profesionali burnos higiena mūsų klinikoje atliekama naudojant ultragarsinį skalerio aparatą. Ultragarsu pašalinami virš dantenų ir po jomis esantys akmenys, taip pat mikroorganizmai bei jų toksinai iš dantenų kišenių.
  • Nuo nikotino, arbatos, kavos atsiradusiam apnašui pašalinti mes siūlome išbandyti naujausią apnašų šalinimo aparatą „Air – flow“. Šiuo aparatu net sunkiai prieinamose vietose apnašos nuvalomos stipria oro, vandens bei medicininių miltelių srove.
  • Nuvalius apnašas ir konkrementus „Air – flow“ aparatru, dantys iš visų pusių nupoliruojami specialiais šepetėliais, pastomis bei guminiais diskeliais.

! Profesionalios burnos higienos metu, taip pat: poliruojami dantų ir plombų paviršiai, įvertinama plombų ir protezų būklė, įvertinama periodonto būklė, nustatomas dantų valymo efektyvumas, mokoma, kaip atlikti burnos higieną namie, parenkamos higienos priemonės (dantų šepetėlis, pasta, dantų siūlas, tarpdančių šepetėliai ir kt.). Po profesionalios burnos ertmės higienos, dantys atgauna natūralią spalvą, sugyja uždegiminės dantenos, juntamas šviežumas ir gaivumas burnoje.

 

20%  NUOLAIDA dantų plombavimo paslaugai;

Tai – dantų restauracijos procedūra, skirta atkurti ne tik estetiką, bet ir funkciją. Procedūra neskausminga ir greita. Pakaks vieno vizito pas odontologą, kad dantys atgautų sveiką, natūralią išvaizdą. 

Naudojame šiuolaikines kompozicines (plombines) medžiagas, kurios savo savybėmis labai panašios į natūralaus danties audinius. Pacientui pageidaujant, estetiniu dantų plombavimu galima paslėpti dantų kreivumą, pakeisti jų spalvą, panaikinti plačius tarpus tarp dantų. Procedūra gali būti atliekama, kai priekiniai dantys plombuoti didelėmis senomis plombomis, kai dantys nulūžę ar nuskilę, pažeisti karieso, kai yra emalio erozija, kai patamsėjusio danties neįmanoma išbalinti kitais būdais. 

NEMOKAMOS specialistų konsultacijos.

Mūsų klinikos specialistai pasiruošę jus pakonsultuoti VISAIS, kylančiais  klausimais, susijusiais su jūsų dantų būkle:

  • Dantų ligų gydymo klausimais;
  • Dantų restauravimo, atnaujinimo klausimais;
  • Dantų implantacijos, protezavimo klausimais;
  • Ir dar daugiau!

Norėdami pasinaudoti išvardintais NUOLAIDŲ pasiūlymais – nieko nelaukite ir registruokitės norimai paslaugai jau DABAR