Implantacija

Dantų implantai – ko gero vienas iš didžiausių pažengimų šiuolaikinėje odontologijoje. Kiekvienais metais daugybei žmonių, kurie yra netekę natūralių dantų, dantų implantai suteikia antrą galimybę jaustis lyg su nuosavais dantimis: tinkamai kramtyti maistą, šypsotis, be to sugrįžta pasitikėjimas savimi, išnyksta kalbos defektai.

 

Kas tai yra dantų implantai?

Danties implantas – tai titaninis sraigtas, skirtas pakeisti trūkstamo danties šaknį, sriegiamas į viršutinio ar apatinio žandikaulio kaulą ir tarnauja kaip atrama danties atstatymui.

 

Kam naudojami dantų implantai?

Dantų implantai gali būti naudojami:

  • vieno danties atkūrimui – nereikia šlifuoti gretimų dantų;
  • tiltinio protezo fiksacijai;
  • išimamų protezų fiksacijai;
  • protezavimui nenuimamais tiltiniais protezais, esant pilniems dantų eilių defektams.

 

Kaip atliekamas dantų implantavimas?

Pirmo vizito metu naudojant vietinį nuskausminimą, implantas įsriegiamas į kaulą. Po operacijos praėjus 7-10 dienų išimami siūlai ir prasideda gijimo procesas, kuris paprastai užtrunka keturis mėnesius. Šiuo laikotarpiu implantas glaudžiai suauga su kaulu.

Antro vizito metu daroma nedidelė operacija, kurios metu prie implanto pritvirtinama dantenas formuojanti gijimo galvutė. Tai trumpa procedūra ir atliekama su vietiniu nuskausminimu. Gijimas vyksta nuo dviejų iki keturių savaičių.

Trečio vizito metu gydytojas nuima atspaudą nuo implantų, pagal kurį pradedami gaminti protezai. Geram estetiniam rezultatui pasiekti gali prireikti keleto vizitų.

Klinikoje RODONTA naudojami implantai yra aprobuoti ir ne kartą testuoti, todėl jų prigijimo tikimybė yra  apie 97 %. Pacientai, kurie gerai prižiūri savo naujuosius dantis, implantais gali džiaugtis visą gyvenimą.

Prieš

impl-1

Po